Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl
Login Hasło
Rejestracja Przypomnienie hasła

Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl

Gry

Gry 1-16 / w sumie 8523 gier

Wycinanie drogi

Wycinanie drogi

Tnij przedmioty we właściwych miejscach, aby kulka mogła dotrzeć w wyznaczone miejsce. Zbierz wszystkie gwiazdki, celem zdobycia maksymalnej punktacji. Do gry posłuży myszka.

Uratuj piratów

Uratuj piratów

Pomóż papudze uwolnić piratów, którzy zostali zamknięci w butelkach. Strzelaj do nich, wykorzystując podaną ilość amunicji.

Wielka ucieczka

Wielka ucieczka

Doprowadź czerwony klocek do wyjścia, odbijając się przy tym od szarych kulek, i innych przeszkód. Poruszaj się przy pomocy strzałek.

Daymare town

Daymare town

Aby uciec z tego tajemniczego miasta, musisz odnaleźć potrzebne do tego przedmioty. Jednak uważaj, gdyż nie zawsze okażą się one pomocne. W grze posługuj się myszką.

Letnie fryzury

Letnie fryzury

Jeżeli lubisz eksperymentować z włosami, to ta gra jest właśnie dla Ciebie. A jeśli pójdzie coś nie tak, to zawsze można zacząć od początku. Do zabawy posłuży myszka.

W poszukiwaniu mleka

W poszukiwaniu mleka

Ten mały kotek ma wielką ochotę na mleko. Jednak jego miseczka jest pusta. Klikaj na przedmioty, aby znaleźć jego ulubiony przysmak.

Ciekawość

Ciekawość

Klikaj myszką na właściwe przedmioty aby wprawić je w ruch, a tym samym móc otworzyć kolejne drzwi, za którym kryją się same ciekawe rzeczy.

Pędzące wozy

Pędzące wozy

Odpicuj swój super szybki pojazd, i podążaj nim przez wszystkie stany. W grze posługuj się strzałkami, oraz klawiszami X, N i R.

Lody bananowo - czekoladowe

Lody bananowo - czekoladowe

Wybierz się do sklepu i zbierz wszystkie składniki, które potrzebne są do przygotowania przepysznych lodów. Postępuj zgonie z instrukcją, a deser wyjdzie wyśmienity.

Weselny tort

Weselny tort

Nadszedł czas na weselny poczęstunek. Przybyli goście są bardzo ciekawi czy tort jest smakowity, oraz jak wygląda.

Zadowolony złodziejaszek

Zadowolony złodziejaszek

Ten sprytny złodziej dostanie się wszędzie, aby móc włamać się do komputera. Jeśli znajdzie się w cieniu, staje się niewidoczny. Do poruszania w grze posłużą strzałki.

Układankowa farma

Układankowa farma

Zamieniaj miejscami warzywa tak, aby minimum trzy jednakowe znalazły się obok siebie. Zbierz tym samym jak najwyższą punktację. Do gry posłuży myszka.

Palące się opony

Palące się opony

Pędź jak najszybciej do mety, uważając przy tym na liczne zakręty i przeciwników. W grze poruszaj się przy pomocy strzałek.

Śmieszny traktor

Śmieszny traktor

Wsiądź do żółtego traktora, i udaj się na wiejski rajd. Wykonaj po drodze jak najwięcej zadań, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów. Dojedź jako pierwszy do mety. Do gry posłużą strzałki.

Sprytne pieski

Sprytne pieski

Te dwa psiaki bardzo lubią się ze sobą bawić. Jednak napotykają wiele przeszkód, które im to uniemożliwiają. Pomóż w ich pokonaniu, aby zapewnić kontynuację szaleństwa.

Mega magnes

Mega magnes

Poprowadź dwa magnesy do wskazanego celu. Do poruszania w grze posłużą strzałki.

1 2 3 4 5533