Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl
Login Hasło
Rejestracja Przypomnienie hasła

Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl

Gry

Gry 1-16 / w sumie 8695 gier
Widmowa podróż

Widmowa podróż

Zafunduj swoim pasażerom podróż pełną strachu. Im lepsze sztuczki, tym więcej zdobytych punktów. Pamiętaj, aby bezpiecznie dotarli przy tym do celu. W grze posługuj się strzałkami.

Pou washing

Pou washing

Pomóż bohaterowi gry, uprać brudne rzeczy. Najpierw oddziel białe od kolorowych, a następnie użyj odpowiednich środków czyszczących. Wysuszoną odzież złóż, i schowaj do szafki.

Wizyta u dentysty

Wizyta u dentysty

Udaj się do dentysty, aby ten zadbał o Twój uśmiech. Wykorzystaj do tego celu dostępne narzędzia.

Nasze pieski

Nasze pieski

Udekoruj dom pełen piesków. Zadbaj też o ich ruch na świeżym powietrzu, i koniecznie zabaw się z nimi. W grze posługuj się myszką.

Nowy dom Tessy

Nowy dom Tessy

Tessa ma swój własny, wymarzony dom. Twoim zadaniem jest jak najlepsze urządzenie go. Do zagospodarowania jest powierzchnia dużego salonu i czterech pokoi.

Lody bananowo-czekoladowe

Lody bananowo-czekoladowe

Wybierz się do sklepu, aby zgromadzić wszystkie konieczne produkty do przygotowania przepysznych lodów. W grze posługuj się myszką.

Doyu różnice 2

Doyu różnice 2

Druga część gry, w której trzeba odnaleźć różnice pomiędzy dwoma obrazkami. Im szybciej wykonane zadanie, tym wyższa punktacja.

Doyu różnice 1

Doyu różnice 1

Znajdź wszystkie szczegóły różniące podane obrazki, aby móc poznać historię opowieści. Każdy niewłaściwy ruch, owocuje stratą punktów. Do gry należy użyć myszki.

Letnie stópki

Letnie stópki

Nadszedł czas na założenie letnich butów. Dlatego musisz przygotować swoje stopy, aby ich wygląd Cię nie zawstydzał. Wykorzystaj do tego celu szeroką gamę lakierów.

Piękne paznokcie

Piękne paznokcie

W tej grze możesz zabawić się w kosmetyczkę. Wykorzystaj liczną kolorystykę lakierów i specjalne narzędzia, aby stworzyć niepowtarzalny manicure.

Peppa dress

Peppa dress

Wybierz ciuszki dla tej przesympatycznej świnki. Pamiętaj o koniecznych dodatkach do nich. Do gry posłuży myszka.

Połącz obrazki

Połącz obrazki

Stwórz kombinację obrazków, według podanego wzoru. W grze posługuj się myszką.

Bru

Bru

Klikaj na kule, aby zmieniać ich tor biegu. Wyczyść z nich planszę, tworząc grupy minimum trzech jednakowych.

Szklane bańki

Szklane bańki

Kolorowe kulki spadają z góry, a Ty musisz określić w którym miejscu zetkną się z podłożem. Rób to tak, aby stworzyć grupy minimum trzech jednakowych.

Pou pizza

Pou pizza

Przygotuj razem z Pou przepyszną pizzę. Zbierz wszystkie potrzebne składniki, a następnie wykorzystaj je we właściwej kolejności. Do gry należy użyć myszki.

Paryżanki

Paryżanki

Trzy przyjaciółki wybrały się do Paryża na szalone zakupy. Chcą znaleźć super modne stroje. A Ty musisz zadbać o ich makijaż, który będzie pasował do wybranych przez nie ciuszków.

1 2 3 4 5544