Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl
Login Hasło
Rejestracja Przypomnienie hasła

Zagraj w darmowe gry online na ePrzerwa.pl

Gry

Gry 1-16 / w sumie 8412 gier

Smocze sushi

Smocze sushi

Bohaterka gry musi przygotować szybką przekąskę. Pomóż jej w tym, wykonując wszystkie czynności zawarte w przepisie. Posługuj się myszką.

Domek karłów

Domek karłów

Głęboko w zielonym lesie, znajdują się domki karłów. Musisz pomóc im w odpowiednim ich urządzeniu. Wykaż się pomysłowością. W grze posługuj się myszką.

Hotel Dory

Hotel Dory

W samym środku dżungli, znajduje się hotel głównej bohaterki gry. Jej zadaniem jest urządzenie go według własnego gustu.

Przemaluj to

Przemaluj to

Na każdym poziomie gry czerwony klocek musi dostać się do klucza, który umożliwi mu przejście przez drzwi. Wszystkie czynności należy wykonywać we właściwym momencie.

Scuba

Scuba

Silnik Twojego statku uległ zniszczeniu. Musisz więc udać się pod wodę, aby znaleźć potrzebne części do stworzenia nowego. Zwracaj uwagę na baterię, i poziom tlenu w butli.

Pandy w Brazylii

Pandy w Brazylii

Te trzy sympatyczne pandy wylądowały w Brazylii. Pomóż im podążać we właściwym kierunku, rozwiązując przy tym liczne łamigłówki. W grze używaj myszki.

Lemon - jong

Lemon - jong

Znajdź pary kamieni o jednakowych symbolach, celem jak najszybszego oczyszczenia planszy. Do gry posłuży myszka.

Królikowa armatka

Królikowa armatka

Połącz ze sobą króliczki o jednakowym kolorze, aby w ten sposób mogły się rozmnożyć. Pomoże Ci w tym specjalnie skonstruowana armatka.

Z dna oceanu

Z dna oceanu

Kolejna odsłona znanej gry, tym razem w wodnym klimacie. Połącz w pary płytki o jednakowych symbolach. Posługuj się myszką.

Z daleka od wodospadu

Z daleka od wodospadu

Pomóż fioletowej figurce przemieścić się na sam dół ekranu. Po drodze zbierz liczne bonusy. W grze posługuj się strzałkami.

Uratuj świnki

Uratuj świnki

Uratuj świnki skradzione z farmy, przenosząc je na w bezpieczne miejsce, jakim jest ciężarówka. Rozbijaj klocki i skrzynki, aby zwierzaki mogły upaść na ziemię. W grze posługuj się myszką.

Gradowa chmurka 2

Gradowa chmurka 2

Zbuduj nad owocami daszek, który będzie idealnym schronieniem przed gradową chmurką. Z każdym kolejnym poziomem gry, robi się coraz trudniej.

Mahjong 3D

Mahjong 3D

Łącz w pary klocki o jednakowym znaku, lub obrazku. Do gry użyj myszki.

Chomiki na wakacjach

Chomiki na wakacjach

Grupka tych sympatycznych chomiczków, wybrała się na wakacje do luksusowego hotelu. Chcą być dobrze obsłużeni i troszkę rozpieszczeni.

Pizza tangle

Pizza tangle

Po kuchni grasuje mysz. Jednak nie działa ona na szkodę mieszkańców, tylko przygotowuje przepyszne mini pizze.

Diabelskie ciasto

Diabelskie ciasto

Bohaterka gry musi przygotować pyszne ciasto, ale nie ma na to za wiele czasu. Pomóż jej zgromadzić wszystkie składniki, aby wykonać zadanie w miarę szybko. Do zabawy posłuży myszka.

1 2 3 4 5526