Życzenia urodzinowe życzenia świąteczne na ePrzerwa.pl
Login Hasło
Rejestracja Przypomnienie hasła

Życzenia urodzinowe życzenia świąteczne na ePrzerwa.pl

Życzenia

+ [7.59] -

Osiemnasty stuknął Ci roczek - zrobiłaś w dorosłość kolejny kroczek.

+ [7.55] -

Ile w każdym karpiu ości, tyle życzę Ci radości. W dniu Bożego Narodzenia, niech się spełnią Twe życzenia. Nocy życzę odlotowej - oczywiście Sylwestrowej.

+ [7.15] -

Choć los rzucił mnie daleko stąd - w myślach z Tobą będę. Na odległość życzę Ci Wesołych Świąt, w sercu śląc kolędę.

+ [6.81] -

W Dzień Bożego Narodzenia, chciałbym przesłać Wam życzenia. Wszelkich łask i pomyślności - dla rodziny i dla gości.

+ [7.30] -

Jedzie limuzyną diabeł w rybim futrze. Jak się nie uśmiechniesz, to Ci nosa utrze. A jak się uśmiechniesz, to ucieknie zaraz, bo masz piękny uśmiech kiedy się postarasz.

+ [7.26] -

Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci. Przyjmij te skromne życzenia od kochającej Cię dziewczynki.

+ [7.12] -

Jak masz na imię - dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

+ [7.03] -

Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni. Lata zimą i wiosny jesienią. To o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło.

+ [6.65] -

Spełnienia marzeń pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej świńce, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół.

+ [6.84] -

Mamo, jesteś bombowa, nawet gdy Cię boli głowa. Więc dostaniesz dziś buziaka, od swojego dzieciaka.

+ [7.17] -

Wszystkiego najlepszego w Wielkanocnych dniach - smacznego jajka i wielu smacznych potraw: chlebka, pomarańczki, chrzanu, soli i kiełbaski. Tego życzą Wam kurczaczki.

+ [6.94] -

Gdy zgasną złote zorze, mrok skryje ludzkie gniazda. Raz w roku o jednej porze, przedziwna wschodzi gwiazda. A kiedy blask jej padnie, wszystkich ból zanika. Chociażby w sercu na dnie, był smutek nie wiem jaki.

+ [6.83] -

Nasz Kopernik liczył gwiazdy, my liczymy dzionek każdy.

+ [6.75] -

Stary roczek mamy z głowy, jego miejsce zajmie nowy. Pełen sexu i pieniędzy, alkoholu gdzieś po drodze. Oby z pracy nie wylali i niech zdrówko nie nawali.

+ [7.42] -

Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało. By szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła. A zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty.

+ [7.02] -

Merry Christmas, Christmas Merry, były sobie renifery. Miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki. I znalazły ciepły kąt, by Ci życzyć happy świąt.

+ [7.28] -

Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone.

+ [7.05] -

Życzę Ci tego, czego sam sobie życzysz.

+ [6.80] -

Magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy...

+ [7.06] -

Wielu miodowych dni, wspólnych radości bez trosk. Spełnienia wymarzonych chwil, oby sprzyjał Wam los.

+ [6.79] -

Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana. Kupy śmiechu, zero kaca - bo już wkrótce czeka praca!

+ [7.28] -

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa. Nie trać swej wesołej minki - dziś są Twoje urodzinki.

+ [6.49] -

W Dniu świętego Walentego masz życzenia z serca mego. Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz. I zostaniesz tam do końca, bo to rzecz nieustająca.

+ [6.71] -

Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia.

+ [6.97] -

Niech w Twoje urodziny, świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

1 2 3 4 5 6 742